مقام معظم رهبری (مدظله العالی): تبلیغ باید جریان ساز باشد،‌تبلیغ باید گفتمان ساز باشد، تبلیغ باید فضا ایجاد کند، گفتمان ایجاد کند.گفتمان یعنی مفهوم و یک معرفت همه گیر بشود در برهه ای از زمان در یک جامعه
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2444
 بازدید امروز : 29
 کل بازدید : 137647
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/7176
درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری:

 این طرح هجرتی که بنده چندین سال قبل از این مطرح کردم، موجب گسترش فعال روحانیت در سرتاسر کشور می شود. باید از حوزه های بزرگ هجرت کنند، بیایند در شهرستان ها بمانند؛ چه اهل آنجا باشند، چه نباشند.

درسال 1379 در فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح به هجرت علما و روحانیون به شهر ها و مناطق دیگر شده بود که این موضوع توسط معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم پیگیری و اعزام مبلغین هجرت به سراسر کشور انجام شد . در سال 1383با توجه به مستقل بودن حوزه ی علمیه خراسان پس از جلسات مختلف، تصمیم برآن شد تا طرح هجرت درخراسان بزرگ به صورت ستادی با حضور مدیر حوزه علمیه استان ، مدیر کل تبلیغات اسلامی و یک نفراز اساتید محترم حوزه  تشکیل و فعالیت هجرت در استان مدیریت شود.  بحمد الله اکنون(سال 1394) بیش از سیصد وبیست  مبلغ هجرت در مناطق تبلیغی و بیش از 100 مبلغ و مبلغه در مدارس آموزش و پرورش استان  در حال فعالیت تبلیغی می باشند که وجود این مبلغین دلسوز و توانمند باعث برکات و ثمرات بسیار زیادی در زمینه های مختلف شده است.

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]